Aiamaja paigaldus

Aiamaja paigaldamist tuleb alustada vundamendi ehitamisega. Aiamaja kindluse ja vastupidavuse tagamiseks on kõige olulisem hea aluspind, millele saab rajada järgmist tüüpi aiamaja vundamendid:

Kergplokid ning kõnniteeplaadid kruusa alusel – sobivad väiksemate ja keskmise suurusega aiamajade, kuuride, paviljonide ja lehtlate aluseks. Lihtne ja soodne lahendus.

Kiviparkett – sobib hästi väiksemate, ilma põrandata aiakuuride aluseks. Samuti kuni keskmise suurusega aiamajade, lehtlate, paviljonide ja suvemajade vundamendiks.

Postvundament – väga hea alternatiiv traditsioonilisele külmakindlale vundamendile. Tagab hea stabiilsuse ning võimaldab paigaldada ka suuremaid aia- ja suvemaju. Reeglina toetatakse postidele kandetalad, millele paigaldatakse põrandalaagid. Tuleks arvestada asjaoluga, et põranda tasapind tõuseb maapinnast ca 25–35 cm kõrgusele.

Monoliitne raudbetoonplaat – vundamenditüüp, mis võimaldab paigaldada kõiki majatüüpe. Sobib hästi suurema suvemaja, sauna või garaaži (samuti kõikide põrandata hoonete) vundamendiks. Kõige stabiilsem, aga ka kõige kulukam.

Aiamaja paigalduse aeg ja hind sõltub aiamaja suurusest, asukohast, katusekatte materjalist ja vundamendi tüübist. Kindlat m2 hinda ei ole. Kõik pakkumised teeme personaalselt kliendile.

Küsi oma pakkumine

Kümblustünn igaks tähtpäevaks!