KÜMBLUSTÜNNI / TÜNNISAUNA RENT

  

Kümblustünniks kutsutakse rahvakeeles ka tünnisauna. Haagisel olevat kümblustünni on hea rentida eesseisvateks üritusteks, olgu selleks siis suve- või talvepäevad, sünnipäevad, saunapeod, aiapeod, poissmeesteõhtud jne. Tünnisaun / kümblustünn on suurepäraseks meelelahutuseks nii pisikesele perele, kui ka suuremale seltskonnale tähistamiseks tähtpäevi või lõõgastavaks ajaveetmise võimaluseks. Kümblustünn on ka ideaalne stressi leevendaja.

Haagisel asetsev kümblustünn kujutab endast ovaalset sinisest PVC materjalist istumisosaga tünni. Valikus on väike kümblustünn 1200l (mahutab ca 7 inimest) kui ka suured kümblustünnid 1600l (mahutavad ca 9 inimest). Renditavad suured kümblustünnid sisaldavad mitmevärvilist veealust LED-valgustust, mida on võimalik sisse ja välja lülitada. Kümblustünni kasutamiseks on vajalik tasane maapind ning ligipääs veele (olgu selleks siis trass või veekogu). Olenevalt veesurvest võib tünnide täitmiseks kuluda kuni 2 tundi ning vee soojendamiseks kulub ca 2-4 tundi.

 

Hinnakiri 

Kümblustünni rendihinnad:

E-P ööpäeva rent 65 eurot (ilma käibemaksuta)

R-P nädalavahetuse rent 100 eurot (ilma käibemaksuta)

Jaanipäeval ja aastavahetusel rent 150 eurot (ilma käibemaksuta)

Meiepoolse transpordi hind iga km eest 0,35 eur.

Tagatisraha 100 eurot.

Kliendil on võimalus kümblustünni ise transportida, selleks on sõidukile vajalik haakekonks.

 

Kümblustünni rentimiseks võtke meiega ühendust e-maili teel marek@paigaldus.com või siis otse telefoni teel nr 56 613639.

www.facebook.com/tynnirent

 

 

Küsi oma pakkumine

Kümblustünn igaks tähtpäevaks!